רו"ח ועו"ד טל עדי

עדי מכהנת כמשתתפת בוועדה המקצועית של המוסד הישראלי לתקינה בחשבונאות החל משנת 2007. עדי הינה רואת חשבון ועורכת דין, בעלת תואר ראשון בחשבונאות ומשפטים (בהצטיינות יתרה) ותואר שני במנהל עסקים בהתמחויות מימון וחשבונאות (בהצטיינות) מהאוניברסיטה העברית בירושלים. משמשת כיום כסגנית רואה החשבון הראשי וראש היחידה המקצועית החשבונאית במחלקת תאגידים, רשות ניירות ערך.

עדי הצטרפה לרשות ניירות ערך בשנת 2005 כמתמחה בחשבונאות, ושימשה כרפרנטית במחלקת תאגידים. בשנת 2007, עם סיום התמחותה בחשבונאות עשתה עדי התמחות במשפטים אצל היועץ המשפטי של הרשות. בשנת 2008, עם סיום התמחותה במשפטים מונתה עדי לראש היחידה המקצועית החשבונאית במחלקת תאגידים, ובשנת 2010 מונתה כסגנית רואה החשבון הראשי.

כחלק מחברותה של ישראל בארגון רשויות ניירות הערך העולמי (IOSCO) מובילה עדי החל משנת 2009 את הנציגות הישראלית בדיוני ה- C1 (Committee 1), תת הוועדה המקצועית של ה- IOSCO העוסקת בנושאי חשבונאות ודיווח.

בנוסף, עדי עוסקת גם בפרויקטים בין משרדיים, ובכלל זה הינה חברה בצוות שעוסק בהפרטת החברות הממשלתיות וכן מרכזת את הוועדה הבינמשרדית לבחינת הקמת קרנות נסחרות למימון עסקים קטנים ובינוניים.

בשנים 2005 ו-2007 שימשה עדי כנציגת רשות ניירות ערך ומדינת ישראל לסמינרים באירופה בנושא חשבונאות ודיווח במזרח התיכון, שנערכו על ידי האיחוד האירופאי. כמו כן, בשנים 2006-2007 שימשה עדי כמשקיפה בוועדה המקצועית של המוסד הישראלי לתקינה חשבונאית ממשלתית.

עדי שימשה כמרצה בחוג לחשבונאות באוניברסיטה העברית בשנים 2003-2009.

AdiC@isa.gov.il

חזרה לוועדה המקצועית